Vraciame členské príspevky

V aktuálnej situácii, kedy bolo otázne, či sa vôbec začne sezóna a či nám vôbec kompetentní dovolia hrať, sme sa snažili hľadať riešenia, ako umožniť fanúšikom vstup na štadión. Snažili sme sa vymyslieť model, ktorý by im zabezpečil miestenku na štadióne počas celej sezóny, preto sme sa rozhodli spustiť registráciu členstva v klube, ktoré by členom prinieslo výhody, vrátane „vlastnej“ sedačky na štadióne.

Situácia sa však razantne zmenila a my sme radi, že môžeme aspoň odštartovať sezónu, žiaľ bez prítomnosti divákov. Ďakujeme všetkým fanúšikom a priaznivcom, ktorí prispeli svojim členským príspevkom na ďalšie fungovanie a prežitie hokeja v našom meste. Keďže diváci nemôžu byť prítomní na štadióne a momentálne ani netušíme, dokedy budú tieto obmedzenia trvať, každému registrovanému členovi bude jeho členský príspevok vrátený.

Ešte raz chceme poďakovať za priazeň a prejavený záujem. Veríme, že čo najskôr sa celá situácia v spoločnosti vráti opäť do normálu, zaplníme Slovalco arénu a budeme všetci spoločne fandiť Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon