Zajtra priamo z čela tabuľky do Žiaru pricestuje žilinská Vlčia svorka

Včerajšia prehra s Modrými krídlami je dnes už irelevantná, pretože zajtra o 18:00 nás čaká domáci súboj so súperom najväčšieho rangu. Prešov na čele ligovej tabuľky vystriedala Žilina a tak Indiáni po týždni opäť privítajú aktuálneho lídra súťaže. V prvom vzájomnom dueli sezóny nám Vlci po výsledku 5:2 nedovolili z ich ľadu zobrať žiadne body.

Náš zajtrajší súper sa v tomto ročníku musel skloniť pred svojim protivníkom len v dvoch prípadoch. Z dvanástich zápasov získal do tabuľky dovedna dvadsaťosem bodov. Ako je známe, Vlčia svorka má aj v tejto sezóne za cieľ postup do extraligy. Tomu zodpovedalo aj patričné posilnenie hráčskeho kádra a angažovanie skúseného lodivoda Ernesta Bokroša. Práve jedna z predsezónnych posíl vedie produktivitu mužstva. Peter Galamboš v dvanástich stretnutiach skóroval sedemkrát a dvanásťkrát prihrával na gól svojim spoluhráčom. Na svojom osobnom konte má tak  devätnásť kanadských bodov rovnako ako náš strelec Martin Jakúbek.

Indiáni sa určite pokúsia žilinským Vlkom pripraviť podobné prekvapenie ako Prešovu. Minulý piatok sa im to za pričinenia skvelých fanúšikov podarilo. Príďte aj zajtra na náš štadión pomôcť vytvoriť výbornú atmosféru a fandiť Indiánom.

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/uLrEs5ch8zFeqjyZ6   

Please follow and like us:
fb-share-icon