Zlepšenie vstupu na štadión, pribudnú priestory pre pokladne

Od posledného zápasu, kedy žiarsku Slovalco arénu navštívilo viac ako 1800 hokejových fanúšikov, nepretržite pracujeme na skvalitnení systému predaj vstupeniek v pokladniach štadióna, ako aj ich kontroly pri vstupoch.

Primátor mesta Peter Antal, riaditeľ Technických služieb Igor Rozenberg, spolu s vedením klubu vynakladá nemalé úsilie na to, aby sa zjednodušil vstup fanúšikov na štadión, ale aj zefektívnil a zrýchlil predaj vstupeniek v pokladniach.

Na štadióne pribudnú samostatné priestory, v ktorých budú umiestnené pokladne a pri vstupoch budú posilnení pracovníci so skenermi, aby vstup so vstupenkou trval čo najkratší čas. Fanúšikovia, ktorí využijú možnosť kúpy vstupeniek vopred, tak nebudú musieť čakať v dlhých radoch medzi fanúšikmi bez vstupenky.

Práce na vybudovaní zázemia pre pokladne prebiehajú a potrvajú aj počas víkendu. Robíme všetko preto, aby sa práce stihli dokončiť čo najskôr, pretože už v pondelok nás čaká prvý zápas v novom roku proti Bratislave. Všetky tieto zmeny určite odstránia doterajšie nedostatky a veríme, že prvýkrát ich pozitívne pocítia fanúšikovia už na najbližšom zápase.

Tak ako sa vrátil hokej do Žiaru po 10. rokoch a postupne sa rozvíja, tak sa aj organizačné zabezpečenie postupne zdokonaľuje. Buďte preto trpezliví a veríme, že sa nás na štadióne bude stretávať postupne čoraz viac a budeme si v pohodlí spoločne užívať krásne hokejové momenty.

Please follow and like us:
fb-share-icon