Ďakujeme celej indiánskej rodine za sezónu 2023/24

Sezóna 2023/24 z nášho pohľadu dospela ku svojmu koncu. Preto by sme chceli všetkým poďakovať za vašu podporu počas celého ročníka. Bez nej by nielen náš tím, ale taktiež aj samotný klub nemohol fungovať.

V prvom rade sa chceme poďakovať nášmu prezidentovi klubu Jánovi Baranovi, ktorý bol jedným zo strojcov prinavrátenia hokeja do Žiaru po dlhých desiatich rokoch. Pán Baran sa rozhodol, že už nebude pokračovať v tejto funkcií a preto mu patrí obrovská vďaka za všetko, čo pre náš klub urobil. Zároveň nás však teší, že od žiarskeho hokeja úplne neodchádza a aj v budúcej sezóne bude naďalej pôsobiť v našich štruktúrach na zatiaľ nešpecifikovanej pozícii.

Taktiež ďakujeme všetkým sponzorom vďaka, ktorým sa náš klub úspešne stabilizuje v TIPOS Slovenskej hokejovej lige. Bez ich finančných prostriedkov, či iných foriem sponzoringu by hokej v našom meste fungoval len veľmi ťažko. Sme im nesmierne vďační, že s ich pomocou sme sa úspešne zapísali na mapu slovenského hokeja.
Naši partneri

Hlavným dôvodom znovuzrodenia žiarskeho hokeja bol záujem o šport v našom meste, ktorý tu vždy bol aj bude. Naši neuveriteľní fanúšikovia, najmä vďaka úžasnému fanklubu, boli vždy šiestym hráčom na ľadovej ploche. Spoločne tvoríme jednu rodinu, bez ktorej by hokej v meste nenapredoval. Dávame pred  všetkými z vás klobúk dole za vašu neutíchajúcu podporu a povzbudzovanie, či už na domácich alebo aj na vonkajších zápasoch. Veríme, že naša indiánska rodina bude ťahať za jeden povraz, tak ako tomu bolo doteraz.

Na vytváraní dobrého mena klubu v rámci výkonov sa podieľajú samozrejme naši hráči, ktorí každoročne vytvárajú úžasnú partiu, čo je vždy základom úspechu. Zaradili sa medzi obrovských bojovníkov, ktorí hrajú so srdcom a skutočne im záleží na klubových farbách. Vyslúžili si tak rešpekt po celom Slovensku. Do svojich výkonov odovzdávajú maximum, čo sme mohli vidieť aj na nedávnych štvrťfinálových bojoch proti ašpirantovi na postup zo Žiliny. Ďakujeme im, že bojujú za naše mesto a snažia sa v nás vyvolať obrovské emócie a radosť zo športu.

Správnu ruku pri vytvorení kvalitného a bojovného mužstva má už druhú sezónu v rade nás generálny manažér Jozef Budaj, ktorý sa taktiež podieľal aj na zložení realizačného tímu. Aj on odviedol skvelú prácu a zložil naozaj odhodlanú partiu na všetkých pozíciách. Od trénerov Jerguša Baču, Tomáša Nádašdiho, Maximiliána Baču, Michala Polačka až po ďalších dôležitých členov realizačného tímu, ktorými sú Stanislav Puťoš, Stanka Mečiarová či Peter Krupa. Všetci títo ľudia počas celej sezóny prispievali k tomu, aby naši hráči mali vytvorené výborné podmienky, za čo im úprimne ďakujeme.

foto: Dušan Pethö

Please follow and like us:
fb-share-icon