Dnes pricestujú do Žiaru kubínske medvede

O 18.00 privítame na domácom ľade hokejistov Dolného Kubína. Tým sa v úvodnom kole darilo a s Prievidzou si poradili hladko 10:3.

Vlani obsadil Dolný Kubín 6. miesto a určite túžia po lepšom umiestnení v aktuálnej sezóne. Po kanonáde v prvom kole sa delia s Púchovom o prvú priečku ligovej tabuľky.

Mužom zápasu proti Prievidzi bol Matej Hančiak, hráč s extraligovými skúsenosťami v drese Martina, ktorý zaznamenal 6 kanadských bodov za 3 góly a 3 asistencie. Proti Prievidzi sa rozstrieľal aj Jakub Michalica, ktorý rovnako dokázal trikrát skórovať.

Očakávame, že súper príde nabudený a odhodlaný pokračovať na víťaznej vlne. My však ideme do dnešného zápasu posilnení o Braňa Srnku a Maroša Gogu, čo výrazne zvýši našu ofenzívnu silu. Chceme potvrdiť dobrý výkon z úvodného kola a upevniť si postavenie v tabuľke pred zápasom vonku.

Všetkých fanúšikov pozývame na zimák, príďte nás podporiť a pomôže nám svojim povzbudzovaním zdolať zdatného súpera! Pre prvých 500 fanúšikov je pripravená nálepka v tvare puku, preto neváhajte a ponáhľajte sa na štadión. Jeho brány sa otvárajú o 17:00.

Please follow and like us:
fb-share-icon