Do dnešného zápasu nastúpime s jediným cieľom, bodovať!

Po krátkej prestávke sa vraciame opäť na ľad a čaká nás súboj s obávaným súperom z východu Slovenska. S levmi z Humenného máme zatiaľ vyrovnanú bilanciu. V úvodnom zápase sme ich pokorili na domácom ľade presvedčivým výsledkom 4:1, ale doma si body uchmatli Humenčania výsledkom 3:1.

V posledných zápasoch sa východniari prezentovali premenlivými výsledkami. V posledných piatich zápasoch dvakrát vyhrali v riadnom hracom čase, raz po predĺžení a pripísali si aj dve prehry. V poslednom zápase nestačili na Žilinu, ktorej podľahli výsledkom 1:5. Práve túto psychickú nepohodu chceme pretaviť do zisku troch bodov a po štyroch neúspešných zápasoch sa opäť potešiť z víťazstva.

V predchádzajúcom článku sme vás informovali o zmenách v našom tábore, ale veľkú zmenu zaznamenali aj v Humennom. Do tábora levov pribudol skúsený a všetkým fanúšikom na Slovensku dobre známy Lukáš Hvila. 40-ročný odchovanec Popradu odohral v extralige 19 sezón a odohral takmer 1000 zápasov. Pamätáme si ho z pôsobenia v Poprade, Košiciach, Zvolene, Banskej Bystrici, či Michalovciach a obliekal aj reprezentačný dres. Je to veľká hokejová osobnosť, ktorá spolu s dvojnásobným majstrom Michalom Pichnarčíkom, dodávajú tímu potrebnú kvalitu.

Určite si nenechajte ujsť dnešný zápas a príďte sa pozrieť aj na tieto veľké osobnosti Slovenského hokeja, ktoré pricestujú do Slovalco arény. Dnes urobíme všetko preto, aby sme predviedli čo najlepší výkon a našim jediným cieľom sú body! Budeme potrebovať vašu podporu, preto neseďte doma a príďte na zimák! Začíname o 18:00, vstupenky sú stále dostupné online na našom webe a budú k dispozícii aj v pokladni od 16:00.