Do Dubnice cestujeme motivovaní novoročnými zmenami

Dnes cestujeme na ľad Spartaka Dubnica, aby sme tam o 18:00 odohrali prvý zápas v novom roku, už aj s novým hlavným trénerom Jánom Šimkom. Veríme, že aj táto zmena nás nakopne k lepším výsledkom v ďalších zápasoch!

Sme zvedaví, ako dopadne tretí vzájomný duel s týmto súperom, v aktuálnej sezóne. V tom prvom sme u nás doma v strhujúcom stretnutí dokázali v posledných minútach preklopiť výsledok na našu stranu a zvíťazili sme 8:5. Naopak v tom druhom, v Dubnici, sme nestrelili ani gól a Spartak vtedy vyhral futbalovým výsledkom 1:0.

Piatkový zápas s Levicami, ktorý sme nezvládli, bol posledným pre kouča Norberta Javorčíka. Dubničania v piatok nedovolili z ich ľadu Modrým krídlam zobrať ani bod a zvíťazili tesne 2:1. Aktuálne sa náš dnešný súper v tabuľke nachádza na siedmej priečke, so ziskom štyridsiatich piatich bodov. My si už niekoľko týždňov držíme deviate miesto, ale získali sme o dvanásť bodov menej, ako mužstvo z Považia. Naši hráči, spolu s realizačným tímom, sa pokúsia toto manko zmenšiť, pretože je to pre nás viac než dôležité! Potrebujeme sa posunúť v tabuľke vyššie a čo najďalej sa vzdialiť od pásma zostupu.

“Indiáni” už v tejto sezóne ukázali, čo sa v nich skrýva a príchodom novej etapy je tu priestor znova sa vrátiť k výkonom a výsledkom, ktoré nás zdobili v úspešnej časti súťaže. Veríme, že Ján Šimko, ako nový šéf našej lavičky, sa uvedie v dobrom svetle a nasmeruje „indiánov“ k bodovému skalpu náročného súpera. Fanúšikovia s „indiánskym“ srdcom, držte jemu aj nášmu tímu palce!

Please follow and like us:
fb-share-icon