Do Žiaru pricestujú Gladiátori, našim cieľom je, aby body zostali doma!

V Slovalco aréne dnes privítame Gladiátorov z Trnavy. Čaká nás mimoriadne dôležitý zápas, pretože medzi 4. a 8. miestom, na ktorom sa aktuálne nachádzame, je v tabuľke rozdiel len 3 body a každý bod môže znamenať posun.

V úvodnom vystúpení sme v Trnave uspeli výsledkom 6:3. Strelecky v zápase dominoval Rasťo Václav, ktorý dosiahol dva góly.

Gladiátorom zatiaľ v tabuľke patrí 10. priečka a majú na konte o 6 bodov menej. V posledných troch zápasoch získali rovnako ako my len jeden bod a aj preto dnes očakávame veľmi vyrovnaný duel.

Najproduktívnejším hráčom a zároveň najlepším strelcom tímu je skúsený Marcel Holovič, ktorý v 17. zápasoch strelil 9 gólov a pridal 7 asistencií. Oporou Gladiátorov je brankár Juraj Hollý, ktorý odchytal 14 zápasov a drží si úspešnosť zásahov nad hranicou 90%.

Čaká nás náročný duel, v ktorom chceme potvrdiť víťazstvo z prvého zápasu! Urobíme všetko preto, aby sme uspeli a pripísali si ďalšie body do ligovej tabuľky.

Mrzí nás, že vzhľadom na opatrenia a situáciu, ktorá sfarbila náš okres na čierno, môžeme vpustiť na štadión len 100 zaočkovaných divákov. Vôbec nás to neteší, ale žiaľ nie je v našich silách to zmeniť, musíme sa len prispôsobiť a veriť, že sa to čoskoro vráti do normálu a opäť budeme môcť tešiť všetkých fanúšikov kvalitným hokejom!

Please follow and like us:
fb-share-icon