Dôležitý zápas s tabuľkovým susedom

Indiáni už vrcholia s prípravami na zápas proti Dubnici, ktorá je našim priamym tabuľkovým susedom. Pre oba tímy je dnešný zápas mimoriadne dôležitý, pretože Dubnica, ktorá je aktuálne 7. s 31 bodmi môže svoj náskok v prípade výhry zvýšiť a pri ideálnom vývoji poskočiť až na piate miesto. Nám aktuálne patrí 8. priečka a strácame na súpera 5 bodov, čo chceme zmazať a priblížiť sa k boju o vyššie priečky. Na chrbát nám dýcha Trnava, ktorá má len o bod menej.

Dubnica bodovala nepretržite v posledných siedmich zápasoch a prichádza motivovaná vrátiť nám tesnú prehru 1:2 z predchádzajúceho zápasu. My naopak chceme prerušiť nelichotivú sériu piatich prehier!

Čaká nás ďalší náročný zápas, proti kvalitnému a výborne rozbehnutému súperovi. Do brány sa postaví Matej Šimo, ktorý podáva stabilne dobré výkony a do zápasu nastúpia dvaja mladíci. Z Nitry prichádza 18-ročný útočník a reprezentant Marek Šramaty a defenzívu vystuží 16-ročný Zvolenčan Samuel Barcík, ktorý má v tejto sezóne na konte už 12 extraligových štartov v drese A tímu HKM Zvolen.

Please follow and like us:
fb-share-icon