Dražba dresov v číslach

Máme za sebou dražbu dresov, aká v Žiari ešte nebola! O vianočné dresy našich indiánov bol enormný záujem od samého začiatku.

Do dražby bolo ponúknutých 26 dresov, ku ktorým sme v posledný deň pridali exkluzívny dres vynikajúceho brankára Petra Ševelu.

Celkovo sme prijali rovných 360 ponúk, z toho 264 až počas záverečného dňa. Od 19:55 do definitívneho ukončenia dražby sme prijali až 196 ponúk! Dražbu sme počas včerajšieho večera online aktualizovali na webovej stránke, ktorú od 18:00 navštívilo viac ako 6400 sledovateľov.

Najvyššie sa vyšplhali ceny dresov našich zlatých chlapcov. Zaujímavosťou je, že túto mimoriadne cennú dvojičku vydražil jeden dražiteľ! Za dres nášho kapitána Jozefa Stümpela ponúkol 1300€ a najznámejšiu 79-ku, ktorá neodmysliteľne patrí Marekovi Uramovi, 1000€, ktoré do ukončenia už nikto neprekonal.

Teší nás obrovský záujem, ktorý „vytiahol“ ceny všetkých dresov nad hranicu 100€.

Zaujímavý boj sme zaznamenali hneď od úvodu dražby, kedy sa dvaja záujemcovia doslova predbiehali o dres Ivana Jakubíka, ktorý sa nakoniec vydražil za 320€. Rovnako napínavý bol súboj o dres nášho superstrelca Jakuba Tatára, ktorý sa nakoniec zastavil na sume 255€. Za zmienku stoja aj dresy Jozefa Mihalíka, Martina Magdolena a Tomáša Bitalu, ktoré sa vo finále vydražili za 185€.

Konečné výsledky dražby vianočných dresov

The table with ID 3 not exists.
Please follow and like us:
fb-share-icon