Máme za sebou najväčšiu dražbu svojho druhu v regióne, najvyššiu hodnotu majú dresy majstrov sveta

Dražba dresov je niečím úplne novým, čo sme do nášho regiónu priniesli. Sami sme nevedeli, aký úspech očakávať, ale naši fanúšikovia opäť ukázali, že Žiar na hokejovú mapu Slovenska právom patrí!

Počas uplynulých 14. dní sme postupne sledovali jej zaujímavý vývoj. Prvé ponuky prichádzali už od úplného začiatku. Veľmi zaujímavý bol súboj dvoch záujemcov o dres Ivana Jakubíka a nečakane prišla rekordná ponuka 500€ na dres Jozefa Stümpela, ktorá sa zdala byť v tej chvíli neprekonateľná.

Prišiel však deň D, veľké finále dražby vianočných dresov! Po 19. hodine sa začali ponuky hromadiť a najväčšia explózia nastala podľa očakávania tesne pred 20:00. V tom okamihu začalo prichádzať niekedy aj 30 ponúk naraz, každú jednu sme museli vyhodnotiť a priebežne aktualizovať. Po každej poslednej ponuke sme predĺžili čas o ďalších 5 minút, aby všetci záujemcovia mohli zareagovať. Ponuky prichádzali, prichádzali a celá dražba nakoniec skončila až o 22:12! Bol to neuveriteľne hektický, ale dramatický záver, na ktorý si budú všetci zúčastnení určite dlho pamätať 🙂 Sledovali sme, rovnako ako v zápasoch na ľade, dramatické súboje, dražitelia sa predbiehali a neustále zvyšovali svoje ponuky, iní vyčkávali a menili taktiku.

Najvyššiu hodnotu majú dresy zlatých chlapcov, majstrov sveta Jozefa Stümpela a Mareka Urama. Sú to legendy slovenského, aj svetového hokeja a my sme vďační, že počas tejto sezóny obliekajú náš dres, podávajú na ľade nezabudnuteľné výkony a najmä zabávajú hokejom našich úžasných fanúšikov.

Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa do dražby zapojili, ale aj tým, ktorí ste nás sledovali a podporovali dražiteľov. Úspešným dražiteľom ďakujeme, že bojovali až do konca a hriať ich môže pocit, že okrem cenného suveníru, ktorý získali, podporia aj dobrú vec. Každého jedného budeme osobne kontaktovať.

Podobne, ako na Vianoce, tak aj teraz s hráčmi vycestujeme, aby sme vďaka vám pomohli tým, ktorí to nemajú v živote ľahké. O tom, kto to bude, vás budeme už čoskoro informovať. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!

Konečné výsledky dražby vianočných dresov

The table with ID 3 not exists.
Please follow and like us:
fb-share-icon