Dražba vianočných dresov začína

Dnes spúšťame veľkú dražbu originálnych vianočných dresov, v ktorých odohrali naši hráči zápas proti Topoľčanom. Táto sada je jedinečná svojou farebnosťou, ale aj tým, že ide o originály dresov, ktoré sa už nikdy v budúcnosti nebudú vyrábať. K dispozícii sú aj dresy hráčov, ktorí do zápasu nezasiahli, ale obliekali náš dres v predchádzajúcich zápasoch. Využite jedinečnú možnosť dostať sa k cennému suveníru!

PODMIENKY DRAŽBY:

Začiatok: 16.1.2023
Ukončenie: 19.1.2023 o 20:00
Vyvolávacia cena: 50,- €
Minimálne prihodenie: 5,-€

Do dražby sa môžete zapojiť tým, že odošlete mail na adresu: drazba@hkmskziar.sk

Text mailu:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
Dres: číslo dresu a meno hráča (príklad: 15 Jožko Mrkvička)
Ponúknutá suma:

Ponuky budeme aktualizovať priebežne a čo najčastejšie, aby ste mali reálne informácie o vývoji dražby. S blížiacim sa koncom dražby budú ponuky aktualizované online. Vždy po aktualizácii uverejníme aj čas, ku ktorému je zoznam aktualizovaný. V priebehu dražby sledujte informácie na sociálnych sieťach a na webe, kde budeme upresňovať detaily a aktualizovať ponuky.

Po ukončení dražby bude dražiteľ s najvyššou ponukou kontaktovaný. V prípade, že viacerí dražitelia ponúknu rovnakú sumu, prednosť má ten, ktorý sa do dražby zapojí prostredníctvom mailu ako prvý. V prípade, že si dražiteľ s najvyššou ponukou dres neprevezme, automaticky bude ponúknutý do voľného predaja za vydraženú sumu.

ZOZNAM DRESOV A AKTUÁLNA NAJVYŠŠIA PONUKA

The table with ID 4 not exists.

Posledná ponuka bola prijatá v čase 22:31.

Dražba bola ukončená v čase 22:36.

Please follow and like us:
fb-share-icon

One Reply to “Dražba vianočných dresov začína”

Comments are closed.