Generálka s levmi už dnes

Keď v pondelok Ústredný krízový štáb nariadil zákaz všetkých hromadných podujatí, vrátane tých športových, utorňajší zápas proti Leviciam bol po vzájomnej dohode oboch klubov zrušený. Asi málokto z nás predpokladal, že tento zápas by sa mohol v najbližšej dobe odohrať.

V utorok sa v Bratislave konal protest hokejistov pred Úradom vlády SR. Po ňom prišlo zmiernenie opatrení na hromadných podujatiach. To znamená, že na športových podujatiach môže byť vrátane aktérov len 50 ľudí. Platí však, že ak aktéri podujatia a organizačný tím presiahnu tento počet, je im udelená výnimka a podujatie sa môže konať. Zápasy teda budú bez divákov.

Po tomto zmiernení opatrení sme neváhali a opätovne sme sa skontaktovali s našim súperom a dohodli sme sa na novom termíne odvety z 15. septembra. A tak už dnes o 18:00 sa naši fanúšikovia môžu tešiť na tento zápas aspoň v priamom prenose. Robíme všetko preto, aby túto veľmi atraktívnu konfrontáciu mohlo sledovať čo najviac divákov. Bude to pravdepodobne naša posledná generálka, keďže do plánovaného začiatku súťaže zostáva už len týždeň.

Už v spomínanom prvom zápase z polovice septembra sme podľahli Leviciam na ich ľade 3:0, ale teraz to bude úplne iný zápas. Je vysoko pravdepodobné, že tréneri postavia zostavy, ktoré budú už nastupovať v súťažných zápasoch, keďže pre obe mužstvá ide o posledný zápas v prípravnom období. Treba podotknúť, že momentálne žijeme v dobe, kde nič nie je isté a naše plány sa môžu zmeniť počas niekoľkých hodín. My ale myslíme pozitívne a veríme, že všetko pôjde, ako je naplánované.

Priamy prenos

Ako už bolo spomenuté vyššie, veľmi nám záleží, aby sa hokej dostal k čo najväčšiemu počtu fanúšikov aj napriek tomu, že ho nebudú môcť sledovať priamo na štadióne. Tak ako v uplynulej sezóne, tak aj dnes môžete sledovať priamy prenos zo zápasu naživo od 17:55 cez internet prostredníctvom tohto linku PRIAMY PRENOS, ale aby si mohli užiť zápas aj fanúšikovia na svojich televíznych obrazovkách, prinášame vám exkluzívnu novinku. Dohodli sme sa na spolupráci s mestskou televíziou ATV a od dnešného dňa budete môcť sledovať priame prenosy aj prostredníctvom ich kanála v káblovej televízii v meste Žiar nad Hronom!

Tešíme sa na vašu podporu, držte nám palce v zápase s naozaj kvalitným a silným súperom a fandite nám aspoň takto nadiaľku!

Please follow and like us:
fb-share-icon