Prípravný zápas s Levicami odohráme v sobotu, v priamom prenose

Táto sezóna sa navždy zapíše do hokejovej histórie, aj keď ešte ani nezačala. Informačný chaos ohľadom štartu sezóny nemá obdoby a tak ako sa neustále menia nariadenia, ktoré najskôr zakázali hromadné podujatia a neskôr upravili počet zúčastnených, nútia aj kluby reagovať z hodiny na hodinu. Keďže oproti ranným informáciám o 50. ľuďoch vrátane personálu, ktorý by naďalej neumožňoval odohratie hokejových zápasov, zdá sa prišla ďalšia zmena, ktorá nám nakoniec štart sezóny umožní.

Včerajší prípravný zápas s Levicami sme boli nútení zrušiť, ale vzhľadom na avizovaný štart extraligy, aj Slovenskej hokejovej ligy, bude mať opäť opodstatnenie. Po vzájomnej dohode klubov, ak sa už dovtedy nič nezmení, odohráme prípravný zápas v sobotu, v Slovalco aréne.

Keďže aktuálne platí zákaz navštevovania hromadných podujatí, odohrá sa žiaľ bez divákov. My však robíme všetko preto, aby sme vám vedeli priniesť priame prenosy zo všetkých domácich zápasov, pokým sa situácia nezmení a obmedzujúce opatrenia budú zrušené.

Všetky bližšie informácie o zápase, aj o priamom prenose vám prinesieme v najbližších dňoch.

Please follow and like us:
fb-share-icon