Hokejový rok uzavrieme zápasom proti Budapešti

Dnešný medzinárodný duel, v ktorom privítame sympatický tím mladíkov z Budapešti, bude zároveň posledným súťažným zápasom v roku 2019. Predvianočný zápas sa bude niesť v duchu blížiacich sa sviatkov. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí prídu podporiť našich hokejistov a užiť si vynikajúcu atmosféru! Na dnešný zápas bolo predaných v predpredaji historicky najviac vstupeniek! Prídu nás podporiť mladí športovci, folkloristi, ale aj fanúšikovia z iných regiónov, dokonca až z Detvy 🙂 Už teraz vieme, že v hľadisku bude povzbudzovať viac ako 1200 divákov a veríme, že opäť pokoríme rekordnú návštevu na žiarskom zimáku!

PHC Budapešť je tím zložený z mladých hokejových nádejí. Sú to hráči, ktorých najlepšie hokejové roky ešte iba čakajú a svojimi sympatickými výkonmi si dokážu vyslúžiť potlesk fanúšikov. Napriek mladému vekovému priemeru však dokážu potrápiť aj zdatných súperov!

Posledné tri zápasy Budapešti skončili tesným rozdielom jediného gólu, z toho dva až po predĺžení, resp. samostatných nájazdoch. Z 11 zápasov zatiaľ ochutnali víťaznú radosť len raz, keď sa tešili z víťazstva nad Bratislavským hokejovým klubom 4:3 po predĺžení. Doteraz majú na konte len 4 body, za čo im patrí posledná priečka ligovej tabuľky.

Naši hokejisti majú za sebou mimoriadne dôležité víťazstvo, keď sme v oklieštenej zostave dokázali zdolať v Púchove lídra tabuľky, čo nám dodalo sebadôveru a pozitívnu energiu do ďalších bojov!

Dnes musia tréneri v zostave opäť improvizovať, kvôli chorobe, či zraneniam, ale môžete sa tešiť na všetky veľké opory! Uvidíte majstrov sveta Mareka Urama a Jožka Stümpela, najskúsenejšieho zadáka Tomáša Nádašdiho, najproduktívnejšieho hráča Ivana Jakubíka, superstrelca Jakuba Tatára, ale aj na hrdinu nájazdovej drámy Maťa Magdolena!

Začíname o 18:00, príďte skôr, aby vám nič neušlo! Tešíme sa na vás a nezabudnite priniesť plyšáka! 🙂

Please follow and like us:
fb-share-icon