Indiáni sa zajtra naposledy v základnej časti predstavia pred domácimi tribúnami

Je to možno neuveriteľné, ale je to tak. Už zajtra v podvečer odohráme posledný zápas na domácom ľade v rámci základnej časti. Štvrtý vzájomný súboj s AquaCity Pikes v tomto ligovom ročníku sa začne v tradičnom čase o 18:00. Indiáni si so Šťukami  v tejto sezóne zmerali sily doposiaľ trikrát a z toho dvakrát dokázali vybojovať tri body. Len v tom októbrovom sa z víťazstva tešil náš súper. Všetky tri stretnutia sa skončili rozdielom dvoch gólov a tak opäť môžeme očakávať vyrovnaný duel.

Pohľad na ligovú tabuľku nám napovedá, že rezerva extraligového Popradu sa nachádza o jednu priečku za naším mužstvom. Tak to pravdepodobne zostane aj po nedeli. Tím spod Tatier pred záverečnou dvojicou zápasov má na svojom konte päťdesiatsedem bodov, zatiaľ čo my sme získali o šesť bodov viac. Celkový pomer výhier a prehier nášho protivníka je devätnásť ku dvadsiatim piatim. Ani posledné tri ligové súboje nedopadli pre Šťuky úspešne. Včera na vlastnom ľade museli prehltnúť trpkú príchuť debaklu od Žiliny. Hlavný tréner Ľubomír Hurtaj je určite rád, keď môže počítať aj so službami produktívneho útočníka Alexandra Peresunka. Ten väčšinu zápasov odohral za extraligových Kamzíkov a v TIPOS SHL nastúpil v osemnástich stretnutiach. To mu však stačilo na to, aby získal tridsaťdva kanadských bodov za dvadsaťpäť gólov a sedem asistencií. Žiadny z jeho spoluhráčov ho doteraz nedokázal prekonať.

Príďte sa s nami rozlúčiť so základnou časťou a pripraviť sa na vyraďovacie súboje. V nich sa začne úplne iná súťaž. Tešíme sa na vás!

Vstupenky v predpredaji: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/CyCo5MPbv8nXJhxht

foto: Dušan Pethö     

Please follow and like us:
fb-share-icon