Modrým krídlam máme čo vracať, fanúšikom chceme opäť dopriať radosť z víťazstva

Dnes po druhýkrát v sezóne priletia do našej Slovalco arény Modré krídla z Bratislavy. Pre nás je to návrat na náš domáci ľad, po troch zápasoch vonku, v ktorých sme žiaľ nedokázali ani raz bodovať.

Duel „indiánov“ s béčkom Slovana Bratislava sa začína o 18:00. V prvom tohtosezónnom vzájomnom meraní síl sa tešil z víťazstva náš súper, po výsledku 2:3 po samostatných nájazdoch. Náš tím by rád pretavil návrat na domácu pôdu v ďalšie ligové víťazstvo, ktoré by nás opäť priviedlo na pozitívnu vlnu. Hráči s celým realizačným tímom si to určite uvedomujú a urobia pre výhru všetko!

Bratislavčania naposledy doma vyhrali so silným Martinom 6:4 a v tabuľke ich delí od nás len jeden bod. My sa aktuálne nachádzame na šiestom mieste a náš dnešný súper o dve priečky nižšie. To predurčuje, že sa dnes bude hrať skutočne o veľa.

Líder produktivity mužstva z hlavného mesta sa od posledného vzájomného zápasu nezmenil a 21-ročný Ján Petriska navýšil svoje osobné konto už na dvadsať kanadských bodov. Trinásťkrát prihrával svojim spoluhráčom na gól a sám pridal sedem zásahov. Či pricestuje dnes do Žiaru, je zatiaľ otázne. V nedeľnom zápase strelil Zvolenu svoj prvý extraligový gól a je možné, že aj dnes nastúpi v drese Slovana, proti Trenčínu.

Našich fanúšikov by zaručene potešilo ďalšie domáce víťazstvo, ktoré by mohli osláviť tradične po „indiánsky“. Celé mužstvo je odhodlané urobiť všetko preto, aby sa po zápase tešilo spolu s nimi. Nájdete si čas a príďte podporiť „indiánov“, pretože teraz to potrebujú viac, ako kedykoľvek predtým v tejto sezóne.

Please follow and like us:
fb-share-icon