Našim cieľom je pokračovať vo výkonoch z predchádzajúcich zápasov

Dnes nás čaká súboj proti Žiline, ktorá svojimi výsledkami dáva jasne najavo jediný cieľ, návrat medzi extraligovú elitu. Vlci v aktuálnom ročníku doslova valcujú súperov, o čom svedčí aj okrúhlych 20 víťazstiev v rade za sebou. To posledné ukoristili v uplynulom kole, v derby s Martinom.

Proti Vlkom sme zatiaľ neuspeli ani v jednom z doterajších zápasov a dokázali sme streliť len jediný gól (0:2, 0:3, 1:4). Dnešný favorit je jasný, ale my chceme nadviazať na dobré výkony z predchádzajúcich zápasov a so súperom sa popasovať čo najlepšie. Nemáme čo stratiť, naopak, ak budeme hrať tak ako proti Humennému a Trnave, môžeme prekvapiť!

Norbert Javorčík: „Nijako nebudeme upúšťať od našej hry, ktorou sme sa prezentovali v predchádzajúcich zápasoch. Žilina hrá veľmi fyzicky náročný hokej, najmä z pohľadu korčuľovania, intenzity súbojov, na čo sa musíme pripraviť. V našej hre sa musíme sústrediť na malé detaily a pokúsiť sa zvýšiť úroveň pri kontrole puku. Aj v predchádzajúcich zápasoch by sa nám hralo lepšie, keby sme mali puk viac pod kontrolou. Našim cieľom do konca sezóny je hrať intenzívny hokej, v defenzíve byť aktívni a zlepšovať sa pri kontrole puku. Myslím, že to by mohlo platiť aj na Žilinu.“

Please follow and like us:
fb-share-icon