O 17:30 nás preverí kvalitná Dubnica

Dnes o 17:30 pokračujeme v ďalšom z prípravných bojov, Sedem hráčov vyradil z prípravy covid a kto dnes oblečie indiánsky dres, je zatiaľ neznámou. Známe však je, že dnes nás preverí asi najkvalitnejší súper, s akým sa indiáni doteraz stretli. Tím TSS Group Spartak Dubnica skončil v uplynulom ročníku SHL po základnej časti na piatom mieste a ich sezónu ukončila až prehra v semifinálových bojoch.

Rovnako ako my, boli súčasťou úvodných kôl Slovenského pohára. Nášho premožiteľa, hokejistov Trnavy, zdolali výsledkom 5:3 a tesne pred bránami ostrej pohárovej skupiny, podľahli Skalici.

V kádri Dubnice nájdeme známe mená a budeme očakávať, či aj dnes v Žiari vykorčuľujú dvojnásobní majstri Slovenska s Košicami, Peter Sojčík, ktorý má za sebou 11 sezón v extralige a do Dubnice prišiel z Dukly Trenčín a pilier defenzívy Juraj Cebák, ktorý okrem Košíc pôsobil vo Zvolene, Banskej Bystrici. či Trenčíne. Kapitánom Spartakovcov je Miroslav Kristín, ktorý sa rovnako môže pochváliť ziskom majstrovského titulu v Žiline. Proti známym spoluhráčom si zahrá aj Lukáš Tábi, ktorý bol ešte nedávno na skúške u nás.

Príďte nás povzbudiť, zápas štartuje o 17:30 v Slovalco aréne. Pokladňa sa otvára už dve hodiny pred zápasom.

Please follow and like us:
fb-share-icon