O víťazstve sme rozhodli tromi gólmi v priebehu troch minút

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – JOJ ŠPORT Slovensko 18 4:1 (3:0, 1:1, 0:0)

Góly: 15. Gabor (Václav, Čulík), 16. Václav (Gabor), 17. Jakúbek (Valigura, Suchý), 31. Valigura (Suchý, Jakúbek) – 35. Pobežal (Ridzoň, Královič)

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Petrík – Pač, Gabri, Kobolka, Lopejský, Demiters, Čulík – Jakúbek, Suchý, Valigura, Gabor, Szypula Václav, Chlepčok, Halama, Tatár, Barcík, Brumerčík, Hlinka

JOJ ŠPORT Slovensko 18: Urban – Pišoja, Královič, Sakmár, Kupec, Ďurina, Beluško – Masnica, Párička, Belic, Maruna, Pobežal, Ridzoň, Jobek, Gron, Varga, Sobotka, Rohaľ

Indiáni si išli za víťazstvom nad “osemnástkou” od úplného začiatku a súpera dostávali neustále pod tlak. Húževnatí mladíci odolávali do 15. minúty, keď naši hokejisti položili základ svojho úspechu v zápase. V priebehu troch minút sa strelecky presadili Gabor, Václav a Valigura a vytvorili náskok, ktorý už mladíci nedokázali zmazať. V druhej tretine sa k strelcom pridal Valigura a výsledok už len kozmeticky upravil Pobežal.

Podarilo sa nám tak konečne pretrhnúť negatívnu sériu prehier a konečne sme sa opäť potešili z víťazstva. Okrem víťazstva nás teší prvý gól Rasťa Václava v sezóne, ku ktorému pridal aj asistenciu a druhý dvojbodový zápas Adriana Valiguru, ktorý rovnako ako včera proti Žiline, zaznamenal gól a asistenciu. Rovnako sa darilo dnes aj Martinovi Jakúbekovi a dve asistencie si pripísal Markus Suchý.

Máme tak úspešne druhý z náročnej trojsérie zápasov, ktorú ukončíme domácim zápasom proti Humennému. Zápas začína v tradičnom čase o 18:00.