Play off

Už najbližší víkend odštartujú prvé súboje play off na našom domácom ľade. Play off sa hrá samostatne v západnej, aj východnej skupine a postup si vybojovali štyri najlepšie tímy každej skupiny. V našej skupine vyzve prvý Púchov štvrtý Bratislavský hokejový klub a v súboji druhého s tretím privítame v Žiari nad Hronom hokejistov Dolného Kubína.

Záverečná časť súťaže sa hrá na tri víťazné zápasy a tímy, ktoré sa umiestnili na prvých dvoch priečkach po základnej časti, majú v úvodných zápasoch výhodu domáceho prostredia. Rovnako tak v prípade nerozhodného stavu 2:2 na zápasy, bude dejiskom rozhodujúceho duelu ľad lepšie umiestneného tímu po základnej časti. Víťazi semifinále sa stretnú vo finále skupiny a víťazi skupín vo veľkom finále o postup do 1. ligy.

Na stretnutí zástupcov všetkých klubov, ktoré sa konalo v piatok v Žiari nad Hronom, boli dohodnuté aj časy úvodného buly. Všetky domáce zápasy odohráme v obvyklom čase, čiže o 18:00, zápasy v Dolnom Kubíne budú štartovať 30 minút skôr.

Od pondelka 27. januára začína predaj vstupeniek na prvé domáce zápasy. Vstupenky budú predávané jednotlivo, na každý zápas samostatne. Držitelia permanentiek majú vstup na všetky zápasy play off rovnaký, ako v základnej časti. Vstupenky budú predávané prostredníctvom siete ticketlive,sk.

Please follow and like us:
fb-share-icon