Obrovská posila pred play off! Do indiánskeho tábora prichádza najlepší strelec súťaže, Niki Jaško!

Prípravy na play off sú v plnom prúde a celý tím sa poctivo pripravuje na prvé kolo, ktoré odštartujeme dvojzápasom proti Dolnému Kubínu už najbližší víkend! Neustále pracujeme na skvalitnení kádra a rokujeme s hráčmi, ktorí vhodne doplnia náš tím a zvýšia jeho kvalitu.

Poradilo sa nám uloviť superstrelca z Bratislavského hokejového klubu, ktorý sa dnešným dňom stal plnohodnotným členom našej indiánskej rodiny. Do Žiaru nad Hronom prichádza najlepší strelec súťaže Niki Jaško!

Niki je 21-ročný robustný útočník, ktorý dokáže premieňať gólové príležitosti! Hokejovo vyrastal v Slovane Bratislava, bol členom projektu Orange 20 a vyskúšal si aj zámorský hokej. Ako 16-ročný odišiel do Fínska, kde v tíme Jukurit U18 odohral 29 zápasov, v ktorých strelil 20 gólov a pridal k nim 9 asistencií. Po návrate hrával v juniorskom tíme Slovana Bratislava a počas dvoch sezón bol súčasťou tímu Orange 20, s ktorým odohral v extralige 35 zápasov. Jeho ďalšie hokejové kroky smerovali do Ameriky, kde v priebehu dvoch sezón odohral za Bismarck Bobcats a Jamestown Rebels 59 zápasov, v ktorých strelil 17 gólov a pridal 14 asistencií.

Po návrate domov pôsobil v aktuálnom ročníku ako útočník Bratislavského hokejového klubu. Odohral 14 zápasov, v ktorých nastrieľal 23 gólov, pridal 12 asistencií a s priemerom 1,64 gólu na zápas sa stal najlepším strelcom základnej časti a 4. najproduktívnejším hráčom súťaže.

Bol výraznou osobnosťou aj v zápasoch proti nám. V prvom, ktorý sme vyhrali 6:1 bol strelcom jediného gólu svojho tímu a v domácom, ktorý sme vyhrali 7:2 pridal gólovú prihrávku. Predstavil sa v Žiari aj uplynulú sobotu, kedy nastúpil ako hviezda Západu, v zápase hviezd.

Sme veľmi radi, že Niki prijal našu ponuku a vďaka svojmu citu pre gól, ale aj gólovú prihrávku bude pre náš tím veľkým prínosom. Ofenzívna sila tímu tým určite vzrastie a veríme, že bude gólovo explodovať aj v indiánskom drese! Vítame ťa v Žiari nad Hronom.

Please follow and like us:
fb-share-icon