Počas tohto víkendu Indiáni zabojujú o Slovenský pohár

Tohtoročného Meno víťaza JOJ ŠPORT Slovenského pohára sa dozvieme už počas tohto víkendu. Ako víťaz skupiny C sme postúpili do finálnej štvorky, ktorá sa „pobije“ o trofej už tento víkend v Považskej Bystrici. O postup do finále sa Indiáni stretnú v dueli práve s domácim mužstvom z Považia zajtra o 18:00. Druhý finalista vzíde zo skoršieho zápasu medzi Žilinou a Prešovom. Samotné finále sa odohrá v nedeľu o 14:00 taktiež na považskobystrickom ľade.

V rámci našej skupiny sme doma zvíťazili nad extraligovými Novými Zámkami a potom aj v Topoľčanoch. Jedinú prehre sme zaznamenali v Trnave. Nakoniec sme sa však tešili z prvého miesta v tabuľke a postupu do semifinále.

Panteri vo svojej skupine D zvládli všetky tri duely. Postupne vyhrali bez straty bodu na ľade Rimavskej Soboty, Dolného Kubína a Púchova. Zabezpečili si tak postup a sú hostiteľmi finálového víkendu.

Veríme, že Indiáni aj za prítomnosti našich fanúšikov zvládnu semifinálový súboj a v nedeľu zabojujú vo veľkom finále. Držte palce.

Priamy prenos z tohto zápasu vysiela stanica JOJ ŠPORT zajtra o 17:50.

foto: TIPOS Slovenská hokejová liga.  

Please follow and like us:
fb-share-icon