Posledný domáci zápas základnej časti, dôležitý pre oba tímy!

Do konca základnej časti zostávajú už len dva zápasy. Dnešný súboj so Žilinou bude posledným vystúpením Indiánov na domácom ľade.

Súťaž je mimoriadne vyrovnaná a stále nie je jasné konečné postavenie tímov pred vyraďovacou časťou. Dnešný súboj je rovnako dôležitý pre vlkov, ako aj pre nás. Hostia majú miestenku v play off jasnú, patrí im prvá priečka ligovej tabuľky, ale ešte stále to nemajú “v suchu”. Pred druhým Humenným majú štvorbodový náskok. Do Žiaru pricestujú s jasným cieľom bodovať a stať sa víťazom základnej časti.

Rovnako zamotaná je aj spodná časť tabuľky. Indiáni sú aktuálne na deviatej priečke, ale iba s dvojbodovým náskokom pred Topoľčanmi. O účasť v kvalifikácii o play off stále bojujú aj jedenáste Levice! Strácajú na nás päť bodov a hrá sa ešte o šesť!

V posledných dvoch kolách sa stretneme s dvomi najlepšími tímami tabuľky. Dnes so Žilinou a v piatok uzavrieme základnú časť súbojom s Humenným. Práve preto potrebujú naši hráči vašu podporu! V predchádzajúcich zápasoch ukázali, že dokážu bojovať a víťaziť s kýmkoľvek a v Brezne si schuti zastrieľali. Dnes nás ale čaká úplne iný súper, ktorý aj kvalitou kádra jasne dokazuje svoj cieľ, postup do extraligy. Výrazne posilnení vlci, v zostave so skúsenými extraligistami Paukovčekom, Mrázom, Tomekom, Vargom, Tibenský, či Sýkorom, budú chcieť určite bodovať naplno, ale my tiež!

Zápas štartuje o 18:00, príďte povzbudiť Indiánov v boji o dôležité body a príďte sa rozlúčiť s Tomášom Nádašdim, pre ktorého bude dnešný zápas posledným v kariére.

Please follow and like us:
fb-share-icon