Poslednýkrát doma! Žochárom máme čo vracať…

O 17:00 odštartujeme posledný súboj základnej časti na domácom ľade. Súperom nám budú Topoľčany, ktorým veru máme čo vracať. V prvom zápase sme Žochárov prekvapili tesným výsledkom 3:2, ale to bolo zatiaľ naše posledné slovo vo vzájomnom meraní síl. V Slovalco aréne nás zdolali vysoko 1:6 a „pamätným“ zostane náš najhorší výsledok 1:11 v Topoľčanoch, ktorý ale bol predzvesťou covidovej nákazy, ktorá naplno vypukla už cestou domov a vyradila nás z boja na niekoľko dní.

Dnes je však nový deň a čaká nás úplne nový zápas! Topoľčany sú papierovým favoritom, aktuálne im patrí štvrtá priečka ligovej tabuľky, s jednobodovým náskokom pred Humenným. To hovorí jasnou rečou, že dnes pricestujú s jediným cieľom, potvrdiť svoju kvalitu a bodovať naplno! My ale rovnako nemôžeme nechať nič na náhodu, pretože Modré krídla majú síce 5-bodovú stratu, ale majú ešte o dva zápasy menej, takže tak ako náš súper, aj my potrebujeme získať body a zabezpečiť si pohodu pred posledným zápasom v Humennom.

Na dnešný boj sme sa zodpovedne pripravili a zodpovedá tomu aj zostava. Chorého Juraja Ovečku dnes nahradí Adam Trenčan, na centri prvej formácie sa opäť predstaví Marek Šramaty a najlepšia správa na záver, po zranení sa vracia náš najskúsenejší obranca, Janis Andersons!

Začíname už o 17:00, vstupenky sú stále v predaji online na našom webe a od 16:00 budú dostupné aj v pokladni Slovalco arény. Neváhajte a príďte nás povzbudiť v zápase, ktorým uzavrieme našu historicky prvú základnú časť v TIPOS Slovenskej hokejovej lige, na domácom ľade. Súťaž sa veľmi rýchlo blíži ku koncu, preto využite príležitosť užiť si zápas, kvalitného súpera a podporiť Indiánov.

Please follow and like us:
fb-share-icon