Prípravný zápas s Levicami ZRUŠENÝ, športové podujatia sú zakázané!

Všetci sme s napätím očakávali výsledok rokovania krízového štábu, od ktorého závisel aj ďalší osud športu na Slovensku a nášho hokeja. Stalo sa najhoršie, všetky športové podujatia sú zakázané, čiže rozbehnutá príprava na sezónu sa môže zastaviť, pretože v týchto chvíľach je otázne, či vôbec nejaká sezóna bude…

Z tohto dôvodu sme po vzájomnej dohode pristúpili aj k zrušeniu zajtrajšieho prípravného zápasu s Levicami, ktorý momentálne nemá opodstatnenie. Dohodli sme sa na jeho preložení na obdobie, kedy bude reálny štart sezóny a kedy bude mať svoj význam pre oba tímy.

Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí prejavili záujem podporiť Indiánov a náš klub, účasťou na príprave s Rimavskou Sobotou, ale najmä registráciou člena a získaním „vlastnej“ sedačky na štadióne. Všetkých registrovaných budeme o ďalšom postupe informovať mailom.

Veríme, že táto chaotická situácia nebude trvať dlho a hlavne, že sa čo najskôr vráti celý svet do normálnych koľají a budeme sa môcť opäť stretávať a fandiť Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon