Proti Budapešti s ďalšou extraligovou posilou

Vedenie nášho klubu neustále pracuje na skvalitňovaní kádra. Predchádzajúce zápasy odhalili naše slabiny a ukázali, že nás najviac trápi hra v obrane. Máme pred sebou náročný cieľ, ktorým je skončiť v základnej časti do štvrtého miesta a zabezpečiť si tým postup do play off! Dovtedy musíme nájsť optimálnu kombináciu hráčov, ktorí dokážu naplniť cieľ, ktorým je postup do vyššej súťaže.

Už proti Budapešti vykorčuľuje na žiarsky ľad ďalší mimoriadne skúsený obranca, nová posila nášho tímu, Tomáš Nádašdi!

Tomáš má na konte 790 zápasov v slovenskej extralige, 6 sezón obliekal dres HC Košice, pôsobil v Žiline, Poprade, Nitre a Liptovskom Mikuláši. V zahraničí odohral dve sezóny v Kladne a dve v dánskom AaB Ishockey. Posledné štyri sezóny obliekal dres Liptovského Mikuláša, odkiaľ prichádza priamo k nám. Je dvojnásobným majstrom Slovenska s Košicami a Žilinou, počas pôsobenia v Košiciach sa dostal do výberu zápasu hviezd a po prvej sezóne v českej extralige bol vyhlásený za nováčika sezóny.

Je to vynikajúci korčuliar s obrovským prehľadom v hre a vďaka svojim skúsenostiam má zmysel pre jednoduchú finálnu prihrávku. Pre náš tím bude veľmi kvalitnou posilou, ktorá spevní naše defenzívne rady.

Sme veľmi radi, že po majstroch sveta môžeme privítať v našom tíme takúto kvalitnú posilu, akou je Tomáš Nádašdi. Veríme, že sa mu bude v Žiari páčiť a pomôže nášmu tímu k naplneniu náročného cieľa. Vitaj v našom tíme!

Please follow and like us:
fb-share-icon