S Dubnicou sa pobijeme o dôležité víťazstvo, potrebujeme body v boji o play off

V nedeľnom čase o 17:00 vyzveme poslednýkrát v základnej časti hokejistov Dubnice. Rovnako ako Indiáni, majú spartakovci na konte štyri víťazstvá z posledných piatich zápasov, ale v tabuľke sa im darí o niečo lepšie. Aktuálne im patrí štvrtá priečka, zabezpečujúca priamy postup do play off.

S hokejistami z Považia sme sa stretli v sezóne trikrát, z toho sa nám ich ale podarilo zdolať len raz. Bolo to v prvom, strhujúcom zápase, v ktorom sme vďaka triumfu 6:1 v záverečnej tretine otočili nepriaznivý vývoj a zvíťazili sme 8:5. Ďalšie dva zápasy neboli zďaleka také gólovo bohaté. V Dubnici sme podľahli tesným výsledkom 1:0 a v ďalšom zápase 3:1.

Súperovi máme dnes čo vracať a vpred nás ženie aj snaha prebojovať sa v aktuálnej sezóne do play off. V tabuľke nám patrí deviata priečka, zabezpečujúca kvalifikáciu o postup do záverečnej časti súťaže, ale ani priamy postup nie je nereálny, pretože od šiestej priečky nás delí len desať bodov!

Pozeráme sa pred seba, ale treba myslieť aj na veľmi vyrovnanú spodnú časť tabuľky. Pred Topoľčanmi máme náskok len jediný bod a Levice sú za nami iba o tri. Dnes urobíme všetko preto, aby sme potešili našich fanúšikov, využili silu domáceho prostredia a nielen potešili fanúšikov z víťazstva, ale hlavne si upevnili postavenie v tabuľke!

Zápas štartuje o 17:00, príďte si užiť napínavé hokejové popoludnie a pomôžte indiánom v boji o veľmi cenné body! Vstupenky je možné zakúpiť pred zápasom v pokladni, ale stále sú dostupné online na našom webe vstupenky.hkmskziar.sk

Partnerom zápasu je www.zdravypanak.sk Čakajú vás tradičné prestávkové súťaže od partnera zápasu, kde okrem vstupeniek na najbližší zápas, vyhráte aj darček od nášho partnera.

Rovnako sa môžete zapojiť do obľúbenej tipovačny na našom Facebooku. Tipujte presný výsledok a vyhrajte!