Sedemgólový záver semifinálovej série, postupujeme do finále!

Tretí zápas semifinále v Dolnom Kubíne rozhodol o našom postupe do finále skupiny, čím sa zaradíme medzi štyri najlepšie tímy celej súťaže! Vynikajúci bojovný výkon celého tímu a famózne zákroky Mareka Šimka znamenali naše víťazstvo 7:0.

Dôležitý bol úvodný gól Ivana Jakubíka, ktorý naštartoval naše víťazstvo. Strelecky sa opäť prebudil Jakub Tatár, ktorý strelil dva góly a rovnako dvomi presnými zásahmi prikrášlil naše víťazstvo Maroš Goga. Pohotovosť v zakončení predviedol Maťo Magdolen a milimetrovou prihrávkou, po ktorej ukážkovo tečoval puk medzi nohy domáceho brankára Braňo Srnka, sa blysol Janko Tomaška.

Krásne hokejové divadlo, ktoré podporili diváci na tribúnach neopísateľnou atmosférou. Také bolo tretie semifinále v Dolnom Kubíne. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí vycestovali, ale aj všetkým, ktorí nám fandili z domu a sledovali priamy prenos. Veľmi si vážime všetky vaše správy, komentáre a tešíme sa, že vám môžeme prinášať radosť z hokeja.

Vo finále nás čaká kvalitný a náročný súper, hokejisti Púchova. My si však veríme, pretože ako jediní sme dokázali drakov zdolať na ich domácom ľade, kde celá séria odštartuje už 22. februára.

Please follow and like us:
fb-share-icon