„Šesťbodový“ duel s Trebišovom už zajtra o 18:00 v Slovalco aréne

Po reprezentačnej prestávke sa vraciame do ligového kolotoča. Už zajtra o 18:00 doma v druhom vzájomnom zápase sezóny privítame nováčika súťaže z Trebišova. V tom prvom, ktorý sa hral na východe Slovenska, sme domácim podľahli tesne 4:5 z nášho pohľadu.

HK STEEL Team Trebišov je našim tabuľkovým susedom a z desiatej priečky stráca na náš tím len jeden bod. Oceliari majú za sebou päť zápasov v ktorých nedokázali bodovať za tri body. Celkovo zo šestnástich stretnutí bodovali naplno päťkrát a dva body získali za prehry po predĺžení. Najproduktívnejší muž v kádri trénera Dušana Kobelu je 22-ročný útočník Ivan Novák. Ten v štrnástich dueloch strelil šesť gólov a pridal k ním štyri asistencie.

Po necelých dvoch týždňoch Indiáni odohrajú domáci ligový zápas. Príďte ich povzbudiť v tomto „šesťbodovom“ súboji so súperom, ktorý nám v tabuľke dýcha na chrbát. O atraktivitu teda nebude núdza. Fandite Indiánom!