Sezóna klope na dvere!

Už v stredu odštartuje nový ročník Tipos SHL aj s našou účasťou. Všetci sa tešíme na napínavé súboje s naozaj kvalitnými súpermi a veríme, že budete pri tom. Čaká nás veľký krok a začiatky nebývajú ľahké, ale veríme, že aj vďaka vašej podpore nás čakajú spoločné víťazstvá!

Do prípravy sa zapojilo množstvo mladých a nádejných hokejistov, ktorí boli k dispozícii trénerovi Norbertovi Javorčíkovi, aby vybral tých najlepších, ktorí si oblečú indiánsky dres a už v stredu vykorčuľujú prvýkrát, aby bojovali za náš tím vo vytúženej súťaži.

Do boja sa ale púšťame ako farmársky tím majstra a veríme, že aj s jeho podporou sa v súťaži udomácnime čo najskôr a budeme naháňať súperom strach rovnako ako v druhej lige.

Náš tím sa neustále skladá a čaká nás ešte určite veľa zmien, ktoré si bude súťaž vyžadovať. Piliermi mužstva budú žiarčania Marek Pač a Jakub Tatár, ktorí viedli v príprave Indiánov s kapitánskym céčkom na hrudi. Spolu s nimi budú za Žiar bojovať Lukáš Lunter, Marat Murtazin, Nicolas Gašpar, Matúš Hlinka, Vladislav Buianov, Rastislav Václav, Jozef Mihalík, Andrej Hús, Adam Kobolka, Simon Duran, Ondrej Rybnikár, Ján Sarvaš, Tomáš Nociar, Janis Andersons, Matúš Kamzík, Filip Adamčík, Branislav Srnka, Jozef Danielčák, Marek Šimko, Mikuláš Mosný.

Please follow and like us:
fb-share-icon