Sprísnené hygienické opatrenia, na dnešný zápas ešte aj so vstupenkou

Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa nevyhli ani športu a nášmu klubu. Už dnešný zápas sa odohrá za prísnych hygienických opatrení a bude teda odlišný od tých, aké sme zažívali v uplynulej sezóne.

Brány Slovalco arény sa otvoria o 17:00. Pre členov klubu, ktorí sa zaregistrovali bude vyhradený samostatný vchod (od chodníka na cintorín), pre ostatných návštevníkov bude otvorená pokladňa (zo strany od Kortíny). Keďže nám stále ostáva určitý počet voľných miest, ktoré budú vyhradené počas sezóny pre členov klubu, tieto miesta pôjdu do voľného predaja v pokladni, formou vstupenky. Cena vstupenky je ale z dôvodu zvýšených nákladov na hygienické opatrenia, ale aj kvôli súčasnej situácii, kedy potrebujeme pomoc každého z vás, vyššia a na prípravné zápasy bola stanovená na 5,-€. Do predaja pôjde len obmedzený počet vstupeniek, pretože musíme striktne dodržiavať maximálny počet 500 divákov!

Základnou podmienkou pri vstupe na štadión je rúško, ktoré musí mať každý návštevník v priestoroch štadióna na tvári. Pri vstupe budú každému usporiadateľmi vydezinfikované ruky. Sedenie na tribúne je počas prípravných zápasov voľné, ale budú presne určené rady na sedenie. Ostatné budú uzavreté. V prípade potreby vám ochotne pomôžu naši usporiadatelia.

Z dôvodu opatrení je zakázané podávanie akejkoľvek stravy a nápojov v priestore štadióna. Ak si so sebou prinesiete občerstvenie (jedlo), bude to tolerované, ale naďalej platí prísny zákaz vnášania nápojov v sklenených obaloch! Nápoje musia byť výhradne v plastových fľašiach, maximálne v plechovke. Prosíme vás, aby ste tieto nariadenia dodržiavali.

Veríme, že aj napriek všetkým týmto opatreniam si dnes všetci užijeme radosť zo zápasu proti mimoriadne kvalitnému súperovi.

Please follow and like us:
fb-share-icon