Trnave sme podľahli a sezóna pre nás definitívne končí

V druhom domácom zápase sa nám nepodarilo zopakovať včerajší úspech a Trnava si víťazstvom zabezpečila postup do štvrťfinále.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – HK Gladiators Trnava 3:5 (1:2, 1:0, 1:3)

Góly: 7. Gašpar (Magdolen, Gubančok), 24. Šramaty (Jakúbek, Lunter), 60. Polukhin – 2. Miklík (Kukumberg), 15. Kupka (Jurák), 42. Jurák (Schmidt), 59. Okoličány (Holovič), 60. Jurák (Schmidt)

Nováčikovská sezóna pre nás dnes definitívne končí a budeme sledovať, už len ako diváci, súboje v ďalších play off zápasoch.

Je to veľmi smutné, pretože ani v jednom zápase sme neboli horší, ale rozhodli hlavne skúsenosti hráčov na strane súpera.

Všetkým fanúšikom ďakujeme za podporu počas neľahkej sezóny a už teraz sa tešíme na stretnutie v Slovalco aréne, v sezóne 2022/23.

Norbert Javorčík: “Táto séria mohla byť určite ešte o jeden zápas dramatickejšia! Tri zápasy sme sa zlepšovali, ale dnes sme už nemali toľko energie. Aj dnes mužstvo bojovalo a s tým, s čím sme išli do tejto série, odohrať dobrú sériu, dobré zápasy, to sa podarilo. Rovnako som hovoril na začiatku, že sa učíme a každý veľký príbeh sa začína prvou vetou. My sme ju vyslovili, chceli sme napísať ešte väčší príbeh, ale aj takýto je šport. Sme smutní ale musíme byť spokojní. Napriek tomu, aká bola pre nás všetkých táto sezóna náročná, sme na chlapcov hrdí ako ju zvládli, ako zvládli play off a tieto štyri náročné zápasy.”

Please follow and like us:
fb-share-icon