Gladiátorov sme oskalpovali a znižujeme stav série, zajtra ju chceme vyrovnať!

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – HK Gladiators Trnava 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Góly: 9. Babeliak (Václav, Novotný), 11. Václav (Nádašdi, Babeliak), 26. Adamčík (Tatár, Hrabčák), 44. Hrabčák (Tatár, Adamčík), 60. Gašpar – 34. Jurák (Kupka, Kliment), 48. Šandor (Kukumberg, Semaňák)

Dnes to bol zápas ako sa na play off patrí! Góly, šarvátky, vynikajúce výkony brankárov a dráma až do úplného záveru. Vo vynikajúcej atmosfére sme podali bojovný a obetavý výkon a čo je najdôležitejšie, zdolali sme gladiátorov! Potvrdili sme výhodu domáceho prostredia a znižujeme stav série na 1:2.

Od úvodu sme na súpera „vyleteli“ a doslova sme ho zaskočili presnými zásahmi Babeliaka a Václava. V druhej tretine sa pridal Adamčík a v záverečnej Hrabčák s Gašparom. Dnes sa potvrdilo, že máme vyrovnaný káder a keď si súper stráži našich najproduktívnejších hráčov, potiahnu ich tímoví kolegovia. Takto sa bojuje v play off a za naše mesto!

Dnešní hrdinovia: Juraj Ovečka 94,12%, Boris Babeliak 1+1, Rastislav Václav 1+1, Filip Adamčík 1+1, Samuel Hrabčák 1+1, Nicolas Gašpar 1+0, Jakub Tatár 0+2, Tomáš Nádašdi 0+1, Martin Novotný 0+1

Séria pokračuje zajtra, zápas štartuje opäť o 18:00, príďte nás podporiť a vytvorme chalanom takú fantastickú atmosféru ako dnes. Vstupenky sú už v tejto chvíli k dispozícii online na https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky, neváhajte a nečakajte v rade pri pokladni. Tešíme sa na vás!

Norbert Javorčík: „Dnešný zápas nebol iný ako tie v Trnave, stále sa snažíme hrať ten istý štýl hokeja, ale dnes sme boli efektívnejší v koncovke, oproti predchádzajúcim zápasom a môžem povedať, že sme sa zase o stupeň zdvihli. Náš výkon bol o niečo lepší, zdvihli sme nasadenie a najmä sa nám podarilo streliť päť gólov. Stále je to pre náš tím prvé play off v tejto súťaži, takže sa stále učíme a ideme zápas po zápase dopredu. Séria sa vyvinula tak, že momentálne Trnava vedie 2:1 a ak chceme sériu vyhrať, budeme sa musieť do Trnavy ešte vrátiť. Sme radi za podporu divákov, cítime to aj my na lavičke a veríme, že minimálne takýto počet fanúšikov sa na nás príde pozrieť aj zajtra.“

Please follow and like us:
fb-share-icon