V Leviciach nás nečaká nič jednoduché

Pred dnešným zápasom sme papierovým favoritom, ale to nič neznamená! My máme už svoju účasť v boji o play off istú, ale Levice stále zvádzajú neľútostný súboj o zotrvanie v súťaži s Breznom. Aktuálne sú levy na pokojnej 11. priečke, ale len s miniatúrnym náskokom dvoch bodov. Táto situácia domácim velí jednoznačne bodovať a čo najviac sa vzdialiť od poslednej priečky.

Pravé z tohto dôvodu nás dnes nečaká nič jednoduché a môžeme očakávať dramatický súboj, pripomínajúci súboje v play off. My sa ale musíme pozerať hlavne na náš výkon a nadviazať na dobré momenty z predchádzajúcich zápasov. Stále bojujeme o lepšiu východiskovú pozíciu pred play off a rovnako potrebujeme každý bod! Na lepšie postavenú Trnavu strácame tri body a určite by sme kvalifikáciu začínali radšej doma.

Oproti predchádzajúcim zápasom sa v našom kádri udiali viaceré zmeny. Z dôvodu počtu zápasov, odohratých v jednom kalendárnom týždni, nemôžu nastúpiť nitriansky talent Marek Šramaty, ani Boris Babeliak, Chlepčok s Čulíkom boli nominovaní za Zvolen proti Prešovu a kvôli chorobe náhle vypadol zo zostavy aj Juraj Ovečka, ktorého dnes nahradí Matej Šimo.

Zápas štartuje netradične o 19:30 a uzatvára program dnešného hracieho dňa. Sledujte priebeh a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon