V neľahkej situácii sa predstavíme na ľade rovnako trápiaceho sa Martina

Dnes o 18:00 „indiáni“ vykorčuľujú na martinský ľad, aby na ňom vyzvali tamojších rytierov. Sme zvedaví, ako dopadne tretí vzájomný duel v ročníku s týmto súperom. Ten prvý, rovnako v Martine, sme zvíťazili 1:2. Naopak v tom druhom sme u nás doma nedokázali streliť ani jeden gól a náš súper vtedy vyhral presvedčivým výsledkom 0:6.

V stredajšom zápase sme podľahli Modrým krídlam zo Slovana tesne 3:2. Martinčania taktiež v stredu nezvládli svoj zápas a v Topoľčanoch prehrali 5:3.

Aktuálne sa náš dnešný súper, ktorého opustil hlavný tréner Daniel Babka, v ligovej tabuľke nachádza na piatej priečke so ziskom päťdesiatjeden bodov a ťahá šnúru piatich prehier. Nečaká nás ale nič jednoduché, keďže sa herne aj výsledkovo trápime a neustále bojujeme s nedostatkom hráčov, na všetkých pozíciách. Po prehre s Modrými krídlami sme klesli na jedenáste miesto a získali sme o osemnásť bodov menej ako mužstvo z Turca.

Situácia v oboch táboroch je nelichotivá a pre oba tímy je dnes šanca vymaniť sa spod ťarchy prehier. Aj dnes držte palce a fandite, budeme to potrebovať!

Please follow and like us:
fb-share-icon