Prehra v Bratislave nás zosunula na predposlednú priečku

Z Bratislavy sme sa vrátili bodovo naprázdno a prehra znamená nielen pokračovanie herného trápenia, ale aj posun na predposlednú priečku ligovej tabuľky.

Tešiť nás môžu aspoň premiérové zásahy hráčov, ktorí k nám prišli ako poslední, kanadského útočníka Ethana Szypulu a talentovaného mladíka Markusa Suchého. Škoda, že sa nepodarilo skórovať ďalším hráčom, pretože prehra o gól mrzí o to viac.

Musíme sa z toho otriasť a tvrdo pracovať ďalej! Súťaž ešte zďaleka nekončí a máme o čo bojovať! Už najbližšie cestujeme v piatok na ľad rovnako sa trápiaceho Martina.

Modré krídla Slovan – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

Góly: 6. Lipiansky (Fetkovič), 20. Jendek (Lipiansky, Matoušek), 43. Petriska (Preisinger, Fereta) – 10. Suchý (Gábor, Kováč), 58. Szypula (Pač, Fekiač). Rozhodovali: Rojík, Valach – Danko, Hanko; strely: 34:35; vylúčení: 4:3; presilovky: 1:2; oslabenia: 0:0; 64 divákov.

Modré krídla SlovanBaroš – Demo, Žabka, Beňo, Bohunický, Fereta, Březák, Krakovský – Ožvald, Lipiansky, Fetkovič – Petriska, Preisinger, Kukumberg – Klučiar, Bezák, Trubač – Jendek, Polák, Matoušek

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Petrík – Ganz, Demiters, Pač, Gabri, Nádašdi, Kobolka, Čulík – Jakúbek, Fekiač, Szypula – Gábor, Valent, Kováč – Barcík, Suchý, Václav – Tatár, Halama, Chlepčok

Ján Šimko, tréner Indiánov: “Ďalšia prehra a nie je to nič príjemné! Po individuálnych chybách súper strelil góly a pokiaľ chlaci robia pod tlakom veci, ktoré im doteraz neprinášali víťazstvá a budú sa stále k tomu vracať, tak máme problém. Hovorím to úplne otvorene, je potrebný väčší prenos vecí, o ktorých hovoríme a ktoré trénujeme! Potrebujeme to v krátkom čase vidieť v zápase, že to vedia robiť aj pod tlakom. Opäť to bolo o jednom góle, záver bol o snahe, verili sme, že nám to padne, ale hokej sa hrá šesťdesiat minút, urobili sa zlé rozhodnutia a súper nás za to potrestal!”

Please follow and like us:
fb-share-icon