V prvom kole TIPOS SHL privítame Modré krídla z Bratislavy

Čakanie na prvý ligový duel ročníka 2023/2024 sa kráti a už zostáva skutočne len pár hodín do jeho začiatku. Už zajtra o 18:00 na indiánsky ľad „priletia“ Modré krídla Slovan. Naše mužstvo sa im postaví čelom v priamom súboji o prvé body do tabuľky. Určite chceme vykročiť tou správnou nohou do TIPOS Slovenskej hokejovej ligy.

Ako je už známe, Modré krídla sú rezervou Slovana Bratislava. Ich tím tvoria poväčšine mladí hráči. Medzi nimi nájdeme aj 17-ročného Miroslava Šatana, ktorý je synom slovenskej hokejovej legendy s rovnakým menom aj priezviskom. Jemu a jeho mladým spoluhráčom odovzdávajú skúsenosti známe mená z extraligy, akými sú Lukáš Bohunický, Adam Bezák či Miroslav Preisinger. Trénerský štáb nášho súpera zostal oproti minulej sezóne bez zmien. Koučmi celku z hlavného mesta sú ďalšie zvučné mená Ján Lipiansky a Tomáš Slovák.

Príďte povzbudiť našich bojovníkov v tomto úvodnom stretnutí v súťažnom kolotoči. Liga je náročná a tak začiatok bude veľmi dôležitý. Nezabudnite, že náš fanklub Ultras Indián vás pred zápasom pozýva na pravý indiánsky guláš, takže, kto chce, môže prísť skôr. Hosťom na zápase bude kapela zo Žiaru Sitňan. Fandite Indiánom!

Lístky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/mQMER5zJeBwPRZ4f4   

Please follow and like us:
fb-share-icon