V Skalici sa pobijeme o druhé vzájomné víťazstvo

Dnes o 17:30 vykorčuľujeme v Skalici na ľad aktuálne tretieho najlepšieho tímu súťaže, ktorý stráca dva body na druhý Martin, ale má o zápas menej. Skaličania majú preto obrovskú motiváciu posunúť sa na druhú priečku, ktorá im dá výhodnejšiu pozíciu pred blížiacim sa play off.

Prvý zápas priniesol drámu, ktorú rozlúsklo až predĺženie a dva body si odviezla Skalica. Na ich horúcom ľade už žiadnu drámu nepripustili a vyprevadili nás výsledkom 7:0. V poslednom vzájomnom zápase sme im ale prehru vrátili po výsledku 5:3.

O kvalite súpera nemožno pochybovať a bývalá bašta extraligového hokeja má v každej sezóne najvyššie ambície, čomu zodpovedajú aj výkony a kvalita kádra. My nemáme čo stratiť. Predchádzajúcim víťazstvom sme si už definitívne zabezpečili účasť v kvalifikácii do play off, čo je na nováčika súťaže výborný výsledok a dnes si môžeme túto, už teraz úspešnú sezónu, ešte vylepšiť cenným skalpom Skalice.

Rovnako ako domáci, aj my máme stále o čo bojovať, pretože rovnako ako v play off, aj v kvalifikácii bude dôležité postavenie v tabuľke po základnej časti! Lepšie umiestnený tím bude začínať dvojzápasom doma, čo je nesporne veľká výhoda.

Na Záhorie preto aj dnes cestujeme odhodlaní urobiť maximum, aby sme dosiahli najlepší možný výsledok a chceme sa pobiť o ďalšie cenné body do ligovej tabuľky. Priebeh zápasu budeme podrobne mapovať v príbehoch na sociálnych sieťach, sledujte nás a fandite Indiánom!

Please follow and like us:
fb-share-icon