V Topoľčanoch s nútenými zmenami v zostave

So Žochármi nás čaká boj na viacerých frontoch. Okrem súboja so súperom, s ktorým sme naposledy prehrali výsledkom 1:6, bojujeme aj s výpadkami v zostave.

V závere zápasu v Bratislave sa zranil Janis Andersons a dnes na poslednú chvíľu vypadol zo zostavy aj Marek Pač. Miesta v obrane narýchlo doplnia mladí Zvolenčania Kornel Gaško a Martin Benko.

V ofenzíve to tiež nevyzerá ružovo. Trénerom v dnešnom zápase bude chýbať Jakub Tatár, ale jeho miesto na súpiske doplní bojovník, Filip Adamčík.

Po negatívnych správach ale predsa aj jedna pozitívna! Po zranení a dlhodobom výpadku sa konečne vracia náš strelec Lukáš Lunter.

Práve on bol strelcom nášho úvodného gólu v prvom zápase s Topoľčanmi, ktorý sme nakoniec vyhrali výsledkom 3:2.

Žochári sú v tabuľke na pohodlnom 5. mieste, s 5-bodovým náskokom pred Dubnicou, ktorá má ale o dva zápasy menej, takže domáci musia bojovať naplno. My však napriek núteným zmenám v zostave budeme bojovať a rovnako ako v prvom zápase, aj dnes chceme bodovať!

Zápas štartuje o 18:00, fandite Indiánom nadiaľku a v piatok sa vidíme konečne doma! Vstupenky sú v predaji na http://vstupenky.hkmskziar.sk

Please follow and like us:
fb-share-icon