V Žiari zostávajú aj štyria veľkí bojovníci

Predstavovanie kádra pre nadchádzajúcu sezónu dnes ukončíme kvartetom veľkých bojovníkov, ktorých dobre poznáme z minulej sezóny.

Martin Magdolen, Patrik Halama, Filip Adamčík a Rastislav Václav budú obliekať indiánsky dres aj v novej sezóne a od všetkých môžeme očakávať obrovské nasadenie a bojovnosť tak, ako sme zvyknutí z predchádzajúcich sezón.

Paťo Halama a Maťo Magdolen odštartovali uplynulú sezónu v extraligovom Prešove, odkiaľ nám prišli pomôcť v závere sezóny. Paťo v jedenástich zápasoch zaznamenal päť bodov za dva góly a tri asistencie.

Maťo Magdolen je hráčom, ktorý sa nebojí fyzických súbojov. Vlani nastúpil v našom drese na 25 zápasov, v ktorých strelil tri góly a pridal desať prihrávok.

Filip Adamčík je už stálicou v našom indiánskom tábore. Odohral vlani 40 zápasov, strelil štyri góly a sedemkrát na gól prihral. Je neoddeliteľnou súčasťou formácie využívanej na oslabenia a práve jeho obetavosť a ochota hádzať sa do striel súperov je pre náš tím mimoriadne cenná.

Rastislav Václav vlani nastúpil na 41 zápasov, zaznamenaj šesť gólov a pridal dvanásť asistencií. Odchovanec Popradu s viac ako šesťdesiatkou štartov v extralige rovnako patrí k dravým hokejistom, ktorý dokonale zapadá do konceptu nášho tímu.

Sme veľmi radi, že všetci títo bojovníci zostávajú v Žiari a tešíme sa na ich súboje v novej sezóne.

Please follow and like us:
fb-share-icon