Začíname druhú polovicu súťaže, zajtra do Žiaru „priletia“ Modré krídla

Tohto-sezónna edícia TIPOS SHL sa o chvíľu preklopí do svojej polovice a Indiáni pokračujú v zápasovom kolotoči už zajtra. O 18:00 na domácom ľade sa po tretíkrát v ročníku stretnú s Modrými krídlami Slovan. Predošlé dva vzájomné zápasy vždy skončili víťazstvom domáceho tímu. V úvodom ligovom kole sme doma zvíťazili 4:1 a naopak v tom dvanástom sme v Bratislave utŕžili prehru 4:0.

Aktuálne strácame na súpera, ktorý sa nachádza na piatej pozícii v ligovej tabuľke, päť bodov. Modré krídla v tejto sezóne podávajú stabilné výkony. Dôkazom toho je aj posledný zápas, keď v domácom prostredí prehrali s lídrom súťaže zo Žiliny až po predlžení. Jadro bratislavského celku tvoria prevažne mladí hráči a zdá sa, že hlavný tréner Ján Lipiansky vie, ako má s nimi správne pracovať. K tým skúsenejším v kádri Modrých krídiel patrí 30-ročný Dušan Klučiar, ktorý vedie tímovú produktivitu. V dvadsiatich troch stretnutiach si na svoje konto pripísal dvadsaťpäť kanadských bodov, pričom štrnásťkrát skóroval a jedenásťkrát asistoval.

Veríme, že aj v tomto dueli bude platiť: Môj dom, môj hrad a Modré krídla „odletia“ zo Žiaru bez bodov. Príďte zajtra podvečer do Slovalco arény a fandite Indiánom!

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/9hjFR52BfpM3mLRgR

foto: Dušan Pethö      

Please follow and like us:
fb-share-icon