Zajtra chceme nad Pantermi v tejto sezóne konečne zvíťaziť

Zajtra v Slovalco aréne privítame Panterov z Považskej Bystrice, ktorí vôbec po prvýkrát v sezóne pricestujú do Žiaru. Aj tento zápas sa začne v tradičnom čase o 18:00. Posledné tri vzájomné duely vrátane semifinále slovenského pohára sa hrali na považskobystrickom ľade. Vo všetkých troch prípadoch Indiáni odchádzali ako porazení. Zajtra určite urobia všetko preto, aby zaknihovali prvé víťazstvo nad týmto súperom v tomto ročníku.

V ligovej tabuľke sa Panteri aktuálne nachádzajú na štvrtej priečke. Dokázali sedemnásťkrát bodovať v dvadsiatich deviatich odohraných stretnutiach a na svoje konto si pripísali dovedna päťdesiatjeden bodov. V stredajšom zápase však nestrelili v Žiline lídrovi tabuľky ani jeden gól a inkasovali päťkrát. V hráčskom kádri Považanov figurujú napríklad aj Roman Tománek či Patrik Lušňák. Mužstvo z pozície hlavného trénera vedie 39-ročný Jakub Ručkay, ktorý je len o dva roky starší ako jeho najproduktívnejší hráč. Tým je práve 37-ročný skúsený veterán Roman Tománek. Ten doposiaľ zaznamenal dvadsaťsedem kanadských bodov, keď desaťkrát skóroval a sedemnásťkrát asistoval svojim spoluhráčom na góly.

Pevne veríme, že sa zajtra minimálne zopakuje divácka kulisa z posledných dvoch domácich zápasov, keď na tribúnach Slovalco arény sedelo viac ako šesťsto divákov. Určite sa aj Indiánom lepšie bojuje o ligové body pred väčším počtom fanúšikov. Príďte ich povzbudiť svojimi hlasivkami. Tešíme sa na vás!

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/zp3jTiaCCyAc569mw          

Please follow and like us:
fb-share-icon