Zajtra Indiáni putujú do Popradu na „lov Šťuk“

Aj keď sa žiarsky jarmok pred pár dňami skončil, zápasový kolotoč pre našich Indiánov sa nezastaví ani v tomto týždni. Zajtra vyrazia do Popradu, kde o 17:00 odohrajú zápas s domácim tímom AquaCity Pikes. Hrať sa bude na hlavnom popradskom štadióne na ktorom hráva svoje extraligové súboje aj HK Poprad.

Klub AquaCity Pikes vznikol presťahovaním Levíc, ktoré rekonštruujú svoj hokejový stánok, pod Tatry. Minimálne v tejto sezóne bude tento celok rezervou spomínaných extraligových Kamzíkov. Šťuky s veľkým počtom mladíkov vo svojom kádri zvládajú svoje doterajšie pôsobenie v TIPOS SHL celkom obstojne. Po desiatich dueloch majú vo veľmi vyrovnanej ligovej tabuľke pripísaných dvanásť bodov čo je len o dva body menej ako sme získali my. Za mienku stojí, že v mužstve z Popradu môžeme nájsť aj Jána Chlepčoka, ktorý dva ročníky obliekal indiánsky dres a zajtra si po prvýkrát zahrá proti svojím bývalým spoluhráčom. Nemôžeme opomenúť ani ukrajinského útočníka Alexandra Peresunkova, ktorý je s osemnástimi kanadskými bodmi druhým najproduktívnejším hráčom celej súťaže. Úlohu hlavného trénera si zobral na svoje ramená Dušan Brincko.

Naše mužstvo bude musieť opäť podať kvalitný výkon, pretože súper bude určite veľmi húževnatý. Fandite Indiánom.

Priamy prenos z tohto zápase môžete sledovať na: https://www.nike.sk/niketv/stream/43224354/18.10.2023-AquaCity_Pikes_vs_%C5%BDiar_n_Hronom

Please follow and like us:
fb-share-icon