Zajtra po druhýkrát v sezóne na ľade Považskej Bystrice

Po vyše mesiaci tu máme druhý týždeň v tomto ročníku v ktorom sa stretneme len s celkami z Považia. Zajtra po druhýkrát v sezóne vyrazíme do Považskej Bystrice, kde sa vrhneme do súboja s Pantermi. Úvodné buly sa bude vhadzovať o 18:00. Prvý vzájomný zápas skončil výsledkom 4:2 pre Považanov, ktorí dokázali využiť domáce prostredie. Veríme, že tentokrát im to Indiáni nedovolia zopakovať.

V ligovej tabuľke je Považská Bystrica o jednu priečku vyššie ako náš tím. Aktuálne si pred nami drží náskok o štyri body, pričom odohrala o jeden zápas menej. Deväť zo sedemnástich zápasov vyhrala a to jej prinieslo dvadsaťosem bodov. Štvorzápasovú víťaznú sériu Panterov v piatok prerušila Žilina. Vedenie klubu sa vždy snaží, aby považskobystrický káder mal každú sezónu dostatok skúsených hráčov a tak je tomu aj teraz. Najzvučnejšie mená v mužstve sú Roman Tománek, Patrik Lušňák či Jakub Cíger. Prvý menovaný vedie aj tímovú produktivitu. Tománek nazbieral pri plnom počet odohraných stretnutí trinásť kanadských bodov. Pozíciu hlavného trénera zastáva bývalý útočník Jakub Ručkay.

Indiáni sa počas minulého týždňa naladili na víťaznú vlnu a určite sa budú chcieť na nej udržať. Držte im aj v zajtrajšom dueli palce!

Priamy prenos z tohto zápasu môžete sledovať na: https://www.nike.sk/niketv/stream/43224396/22.11.2023-Pova%C5%BEsk%C3%A1_Bystrica_vs_%C5%BDiar_n_Hronom      

Please follow and like us:
fb-share-icon