Zajtra sa Indiáni v Slovalco aréne postavia proti Vlčej svorke zo Žiliny

Indiánom sa naskytne štvrtá príležitosť zdolať v tejto sezóne aj dlhodobého lídra základnej časti. Zajtra na domácom ľade privítame žilinských Vlkov, s ktorými si zmeriame sily o 18:00. Ako sme už naznačili, s favoritom súťaže sme sa v rámci tohto ligového ročníka stretli trikrát a vo všetkých prípadoch sme nedokázali zvíťaziť. V poslednom vzájomnom dueli z polovice decembra sme však siahali na tri body, no nakoniec sme po prehre v samostatných nájazdoch zo Žiliny odchádzali s jedným. Práve od toho sa náš tím bude chcieť odraziť a zajtra určite zabojuje o víťazstvo.

O tohto-sezónnej dominancii Vlčej svorky nie je pochýb. Do ligovej tabuľky si pripísala deväťdesiattri bodov a jej najbližší prenasledovateľ má na druhej priečke aktuálne o dvadsaťšesť bodov menej. Z tridsiatich šiestich stretnutí zaznamenala len tri prehry po šesťdesiatich minútach a šesťkrát ju súperi dokázali obrať o bod. Nemôžeme opomenúť ani žilinský triumf v JOJ ŠPORT Slovenskom pohári. Mužstvo trénera Ernesta Bokroša sa už pokojne môže pripravovať na blížiace sa play off. V ňom bude musieť preukázať svoju produktivitu aj 28-ročný skúsený útočník Róbert Varga. Na svoje osobné konto už stihol nazbierať štyridsaťosem kanadských bodov za dvadsaťštyri gólov a rovnako dvadsaťštyri asistencií. To z neho robí hlavného ťahúňa Vlkov.

Indiáni ani tentokrát nepredajú svoju kožu lacno, čo sa im už vo viacerých prípadoch vyplatilo. Príďte sa pozrieť, ako sa opäť bude bojovať na žiarskom ľade a fandite. Zajtra sa na vás všetkých tešíme.

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/nmygWGu6gPjgryzxR         

foto: Dušan Pethö

Please follow and like us:
fb-share-icon