Modré krídla sme v Bratislave porazili a odniesli sme si ďalšie tri dôležité body

Včera sme si prvýkrát v sezóne z Bratislavy odviezli tri body do ligovej tabuľky. Sú to opäť veľmi dôležité body, keďže nás posunuli na vyššiu priečku. Už v úvodnej 20-minútovke sme boli aktívni a vytvorili sme si viaceré príležitosti. Jednu z nich sme využili a tak do prestávky sme išli s vedením 0:1 z pohľadu domácich. Naše navýšenie náskoku prišlo hneď na začiatku druhej tretiny. Viac gólov v prostrednej časti hry už nepadlo. Počas poslednej tretiny súper zvyšoval obrátky a nakoniec aj s dávkou šťastia dostal puk za chrbát nášho brankára. Na konci zápasu sme sa nechali vylúčiť a tréner Modrých krídiel poslal namiesto svojho brankára ďalšieho korčuliara. Aj o dvoch hráčov menej sme sa však dokázali úspešne ubrániť. Po tejto hre v oslabení sme zásahom do prázdnej brány spečatili naše víťazstvo výsledkom 1:3. Chceme sa poďakovať fanúšikom, ktorí vycestovali do Bratislavy povzbudiť Indiánov a sme radi, že aj oni odchádzali domov spokojní.

Modré krídla Slovan – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly: 49. Klučiar (Dudáš) – 9. Zorvan (Gábor, Kobolka), 21. Jakúbek (Pač, Lunter), 60. Magdolen. Rozhodovali: Valachovič, Krajčík – Tvrdoň, Rehák; strely: 38:35; vylúčení: 1:4; presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 155 divákov.