Zajtra sa na žiarskom ľade predstavia Koňáre z Prešova

Indiáni sa po vyše týždni vrátia na žiarsky ľad. Zajtra o 18:00 bude na programe dňa domáci duel proti extraligistovi z uplynulej sezóny HC Prešov. Aj keď v tomto ligovom ročníku sme obidva vzájomné zápasy vyhrali, nemôžeme podceniť kvality súpera. Do stretnutia však určite pôjdeme sebavedomo a budeme chcieť potvrdiť posledné dve víťazstva nad Koňármi.

Tí sa už dlhodobo nachádzajú na horných priečkach ligovej tabuľky. Pred zajtrajším tridsiatim tretím kolom im so ziskom šesťdesiatjeden bodov patrí tretie miesto. V dvadsiatich prípadoch dokázali bodovať zatiaľ čo v trinástich odchádzali bodovo naprázdno. Hlavný tréner Tibor Tartaľ sa môže v ofenzíve spoliehať najmä na produktivitu dvoch kanonierov vo svojom hráčskom kádri. Prvý z nich je útočník Vladislav Leshchenko, ktorý zaznamenal tridsaťdeväť kanadských bodov za pätnásť gólov a dvadsaťštyri asistencií. Jeho spoluhráč Dávid Kohút, ktorý je so sedemnástimi gólmi najlepším strelcom mužstva si na svoje konto pripísal o jeden bod menej.

Príďte tak aj zajtra do Slovalco arény, v ktorej ste všetci vítaní a podporte svojimi hlasivkami naše indiánske mužstvo. Tešíme sa na vás!

Vstupenky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/cPscRjMc7MXYy9ptu

foto: Dušan Pethö

Please follow and like us:
fb-share-icon