Blíži sa posledná štvrtina základnej časti a Indiáni ju zajtra začnú v Bratislave

Ide do tuhého! Čoskoro vstúpime do štvrtej a teda do poslednej štvrtiny základnej časti. Čaká nás súboj v metropole Slovenska, ktorý sa začne o 18:00. S Modrými krídlami z Bratislavy sme otvárali tento ligový ročník a práve v úvodnom stretnutí sezóny sme nad týmto súperom dokázali zvíťaziť. Nasledujúce dva vzájomné zápasy sme však prehrali a tak tentokrát by sme si chceli z hlavného mesta odniesť dôležité body.

Ich význam zdôrazňuje aktuálna rovnosť bodov, ktorých obidve strany získali štyridsaťdeväť v tridsiatich štyroch zápasoch. Modré krídla majú identické čísla ako naši Indiáni aj pri počte víťazstiev či prehier a len vďaka lepšiemu skóre sú pred nami na siedmej priečke. Naplno bodovali štrnásťkrát a pätnásťkrát si nepripísali ani bod. V predlženiach a nájazdovej lotérii zaznamenali dve výhry a tri prehry. Rezerva Slovana Bratislava momentálne ťahá nepriaznivú sériu štyroch duelov, v ktorých nevybojovala žiadny bod. Hlavný tréner Ján Lipiansky a jeho zverenci si určite chcú v záverečnom cykle zápasov pred play off vytvoriť čo najlepšiu východiskovú pozíciu. Určite si to dobre uvedomuje aj útočník Dušan Klučiar, ktorý je najproduktívnejším mužom v bratislavskom prvoligovom kádri. Nastúpil v tridsiatich troch stretnutiach a v nich strelil pätnásť gólov a pridal k ním štrnásť asistencií.

Aj naši verní fanúšikovia vyrazia do Bratislavy, aby svojimi hlasivkami pomohli Indiánom v ďalšom dôležitom súboji. Veríme, že na jeho konci zažijú aj ďalšiu pozápasovú, víťaznú ďakovačku. Držte palce!