Čaká nás súboj o všetko! Príďte na zimák a pomôžte nám zvíťaziť!

Zajtra nás čaká jeden z najdôležitejších zápasov sezóny. Indiáni, po dvoch neúspešných súbojoch v Trnave, privítajú v Slovalco aréne trnavských gladiátorov, s cieľom vyrovnať nepriaznivú bilanciu a bojovať o štvrťfinále play off.

Je to historický moment, že sme sa ako nováčik v súťaži, s mladým mužstvom, dokázali takto presadiť v náročnej konkurencii a bojujeme o postup do záverečných bojov.

Ani v jednom zo zápasov v Trnave sme neboli horším tímom, ale rozhodla kvalita a skúsenosti hráčov súpera. Teraz nás ale čaká domáca séria a my chceme ukázať, kto je v Žiari doma!

Neváhajte, príďte podporiť Indiánov, naplňme povolenú kapacitu 1000 divákov a vytvorme atmosféru, ktorá súperovi naženie strach už pri príchode na ľad! Pomôžte našim chalanom a veríme, že aj s vašou pomocou sa nám podarí zvíťaziť!

Zápas sa odohrá v režime základ, čiže žiadne obmedzenia, otvorené bufety a hlavne kvalitný hokej, v ktorom pôjde naozaj o všetko! Využite možnosť zakúpiť vstupenku online a nečakajte v rade pri pokladni. Tešíme sa na vás!

Please follow and like us:
fb-share-icon